Greisinger GMH3181-12 Digitální vakuoměr / barometr
Neohodnoceno
Značka: Greisinger
Měřicí rozsah: 0 až 1300 mbar abs.
Pro absolutní tlak
Dostupnost 2 týdny
Kód: 1425-002
Neohodnoceno
Značka: Greisinger
  • Popis: GMH3181-12
    Digitální vakuoměr (barometr) pro absolutní tlak
  • Technické parametry:
  • Přetížení: max. 4 bar abs.
  • Rozlišení: 1 mbar
  • Nastavitelné tlakové jednotky: bar, kPa, MPa PSI, mmHg,m-volitelné
  • Přesnost: (typ. hodnoty)
       * hystereze a linearita: ±0,2 % FS
       * vliv teploty v rozsahu 0 až 50 °C: ±0,4 % FS
       * volba: vyšší přesnost
  • Senzor:
       * piezoodporový, absolutního tlaku zabudovaný v přístroji
          (určený pro vzduch a neagresivní, neoxidující a neredukující plyny a kapaliny)
  • Senzor není určen pro vodu!
  • Tlakové připojení:
       * 2 nátrubky z poniklované mosazi na horní straně přístroje,
          pro připojení hadic 6x1 mm (vnitřní Ø 4 mm)
  • Displej: 2x 4 1/2-místný LCD
  • Výstup: sériové rozhraní nebo analog. výstup
       * 0 až 1 V, volně nastavitelný - rozlišení 12 bit
  • Napájení: baterie 9 V (typ IEC 6F22) součást dodávky
       * nebo zásuvka pro připojení externího stejnosm. napáj. napětí 10,5 až 12 V
          (vhodný zdroj: GNG 10/3000)
  • Nastavení senzoru: digitální nastavení ofsetu a strmosti
  • Funkce:
       * Tára, Hold, Paměť min./max. hodnot, Výpočet střední hodnoty,
          Poplach min./max., Reálný čas
  • Paměť špiček: ≥ 1 ms
  • Měřicí cyklus: "slow" (4 měření/s)
       * "fast" (s Itrem): ≥ 1000 měření/s
       * "peak-detect": ≥ 1000 měření/s
  • Loggerové funkce:
       * ručně: 99 datových sad
       * cyklicky: 10 000 datových sad (max. 64 řad měření)
       * nastavení času cyklu: 1 až 3600 s
  • Odběr proudu: ~ 0,6 mA (slow) / max. 2,5 mA (fast = 1000 Hz)
  • Provozní podmínky: -25 až +50 °C, 0 až +95 % r.v. (nekondenzující)